Përdoruesi diskutim:Botuesi

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Botuesi. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Ketu mund te leni komentet tuaja Botuesi (diskutimet) 19 dhjetor 2015 19:28 (CET)Reply[përgjigju]

Përshëndetje @Botuesi. Për tu bërë Kontrollues, ka një rregullore që mund ta lexoni KETU.--Liridon (diskutimet) 19 dhjetor 2015 20:39 (CET)Reply[përgjigju]

Pershendetje @Liridon. Faleminderit per pergjigjen. Kam bere disa redaktime ne disa faqe por ka kohe qe nuk kontrollohen nga askush. A mund te me ndihmosh? https://sq.wikipedia.org/wiki/Atifete_Jahjaga https://sq.wikipedia.org/wiki/Adrian_Prenkaj https://sq.wikipedia.org/wiki/Garentina_Kraja