Përdoruesi diskutim:Koderguri

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Koderguri. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Commons-emblem-hand.svg

Vini re!

Jeni duke shfletuar fletët e enciklopedisëlirë, Wikipedia. Nëse keni ndërmend të kontriboni për të krijuar një enciklopedi popullore shqiptare në Internet, atëherë ju lutem kontriboni ashtu si i ka hije një shqiptari të arsimuar. Do t'ju ndihmoj me gjithë dëshirë nëse më lejoni. Që të mund t'ju ndihmoj, nevojitet që së paku të keni parasysh rregulloren tonë.

Shih dhe këtë:


Te lutem per shkrime te tilla (kritika te librave, punime tjera kerkimore e shkencore, etj) shiko b:Wikipedia--Hipi Zhdripi 24 Gusht 2007 16:17 (UTC)

E Kuptova mesazhin tuaj. Falemnderit! Tung: Koderguri!

Ja nisa, shiko ketu. Te lutem permiso gjithe cka qe nuk te duket korrekte. Je i lire ashtu si jam une. Edhe une nuk kame asnje te drejte me teper se ti ne kete drejtim, te gjitha jane marreveshje qe i bejme ndermjet veti. Nese je ende i mendimit qe katundi Ballaj duhet te prezentohet ne Enciklopedi ashtu si eshte ne mund ta leme ashtu. Por ndoshta do te ishte mire qe te nxerresht paksa me teper te dhena per loken dhe veprimtarin e saj ashtu qe te mund te krijojme nje artikul per te.--Hipi Zhdripi 25 Gusht 2007 19:46 (UTC)

Artikulli Balaj

Mund të shpjegosh pse këtë. Faleminderit, Eagleal  2 Shtator 2007 15:53 (UTC).

Lista e këngëtarëve dhe grupeve shqiptare

Të lutem të fusësh emrat në tabelën e duhur në radhë Alfabetike. Para se të vendosësh një emër të ri, sigurohu që nuk ekziston në faqen. Faleminderit. --Eagleal  19 Shtator 2007 16:29 (UTC)

Për Qamil Batallin kishe të drejtë, pas një kërkimi doli ashtu si ti the një shkrimtar për libra për fëmi dhe të rritur (një shkrimtar). Të lumtë për vëmëndjen, dhe të lutem të kujtohesh për ato që të thash lart. --Eagleal  19 Shtator 2007 16:55 (UTC)