Përdoruesi diskutim:Orthodoxalbania

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Orthodoxalbania. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Mirë se vini[përpunoni burim]

Përshëndetje Orthodoxalbania, mirëserdhe në Wikipedian në shqip !
Gtk-dialog-info.svg

Kjo është faqja juaj e diskutimit, në të cilën do të merrni mesazhe nga përdoruesit e tjerë. Në qoftë se ke pyetje mund të adresohesh pa ngurrim tek Oda e fillestarëve, ku një përdorues me eksperiencë do të ketë mirësinë të të përgjigjet sa më shpejt.

Përpara se të redaktoni një faqe në Wikipedia ne do t’iu rekomandonim të lexonit se si redaktohet dhe formatohet një faqe. Gjithashtu është e këshillueshme që të përdorni livadhin tonë për të eksperimentuar përpara se të redaktoni një artikull në Wikipedia. Në qoftë se dëshironi të krijoni një artikull të ri ndiqni Kujdestarin e artikujve, i cili do t’iu ofrojë ndihmë hap pas hapi. Kujdes, ju nuk duhet të kopjoni tekst nga faqet e tjera në internet dhe ta vendosni në Wikipedia! Gjithashtu gjatë katër ditëve të para të krijimit të llogarisë nuk do të mund të zhvendosni faqe nën një titull të ri alternativ.

Për t’iu përgjigjur një mesazhi nga një përdorues tjetër, duhet të shkoni në faqen e tij të diskutimit dhe të shtypni komandën “Shto një temë (të re diskutimi)”. Për të dërguar një njoftim përdoruesve të tjerë, shtoni stampën {{Përgjigju}} tek diskutimi. Mos harroni që diskutimet tuaja duhet t'i nënshkruani me – ~~~~ ose thjesht shtypni butonin Insert-signature.png në fund të mesazhit tuaj.

faqen tuaj të përdoruesit ju mund të shkruani shkurtimisht rreth vetes tuaj në mënyrë që wikipedianët e tjerë të ju njohin më lehtë. Këshillohet përdorimi i stampës {{Babel}}. Në qoftë se dëshironi, mund të vendosni vendbanimin tuaj aktual në hartën e wikipedianëve.

Mos harroni të ndryshoni preferencat tuaja.

Wikipedianët ju urojnë punë të mbarë!

Në ndihmën tënde janë faqet:


Not Albanian? sq-0? Click here!


--Mikullovci 15 Shtator 2010 17:21 (CEST)

Paralajmerim[përpunoni burim]

Information.svg Mirë se vini në Wikipedia. Edhe pse çdokush është i mirëpritur të bëjë redaktime konstruktive në Wikipedia, të paktën një nga redaktimet tuaja së fundmi nuk ishte fare konstruktiv dhe u kthye ose u hoq. Shikoni faqen për ndihmë për më shumë informata rreth redaktimit të një enciklopedie. Ju faleminderit!

--Olsi (diskutimet) 20 prill 2012 23:52 (CEST)

Paralajmerim[përpunoni burim]

Information.svg Mirë se vini në Wikipedia. Edhe pse çdokush është i mirëpritur të bëjë redaktime konstruktive në Wikipedia, të paktën një nga redaktimet tuaja së fundmi nuk ishte fare konstruktiv dhe u kthye ose u hoq. Shikoni faqen për ndihmë për më shumë informata rreth redaktimit të një enciklopedie. Ju faleminderit!

--Olsi (diskutimet) 20 prill 2012 23:54 (CEST)

Diskutimi per artikujt dhe perdoruesit[përpunoni burim]

Pershendetje Orthodoxalbania

E lexova email-in tuaj. Periudhen e fundit nuk jam shume aktiv ne disktime dhe nuk jam ne rrjedha plotesisht. Fillimisht un nuk jam i interesuar shume ne temat qe kane lidhje me religjionet. Un jam administrator por nuk mund te vendos per gjithcka ketu. Rekomandimi i im eshte qe nese keni problem me perorues te tjere per artikuj te caktuar, hapni nje diskutim tek Kuvendi, hapni votim per diskutimet e caktuara, dhe kur te merrni vendime per votime te caktuara atehere un mund te kryej veprime.--Liridon (diskutimet) 21 prill 2012 17:06 (CEST)

Pershendetje, funksionin qe kerkoni ju (qe te informoheni me email kur ndryshohen faqet te mbikqyrura) nuk ka. Por tek "Redaktimet e fundit" mud ti shohesh keto ndryshime me shkronja me te trash dhe dallohen. Kurse sa per debatet qe keni me perdoruesit e tjere ju thashe qe do ishte me mire qe ti diskutoni tek Wikipedia:Kuvendi, sepse un nuk kam aq fuqi sa te vendos se kush ka te drejte e kush jo, gjithashtu nuk kam aq njohuri qe te vlersoj cili material eshte me i mire se tjetri. Prandaj diskutoni te kuvendi dhe dilni me perfundime per tema te ndryshme. Ju rekomandoj te me diskutoni me mua ne faqen e diskutimit Diskutimet qe te shohin edhe perdoruesit e tjere, qe moj jete barra vetem tek un.--Liridon (diskutimet) 25 prill 2012 09:41 (CEST)