Pleine-Selve, Aisne

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Stampa:Komunë në Francë Pleine-Selve është një komunë franceze, e cila ndodhet në departamentin Aisnerajonit Hauts-de-France. Pleine-Selve ka një popullsi prej 170 banorë dhe sipërfaqe 6.05 km², me një dendësi prej 28 banor/km².

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Pleine-Selve (Aisne) – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale