Selvie Saliu

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Selvie Saliu (maqedonisht: Селвије Салиу; lindur më 20 gusht 1970 në Vërben, Gostivar) është një politikane shqiptare nga Maqedonia e Veriut. Ajo është anëtare e BDI-së dhe ishte deputete e legjislaturës 2002-2006 dhe 2014-2016 në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut.[1][2]

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ "Selvi Saliu 2002-2006". sobranie.mk. Kuvendi i Republikës së Maqedonisë së Veriut. Marrë më 10 shtator 2017. {{cite web}}: Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)
  2. ^ "Selvi Saliu 2014-2016". sobranie.mk. Kuvendi i Republikës së Maqedonisë së Veriut. Marrë më 11 shtator 2017. {{cite web}}: Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)