Dallime mes rishikimeve të "1996"

Jump to navigation Jump to search
177 bytes removed ,  8 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (Bot: Migrating 165 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2070 (translate me))
{{AV|XX|199}}
 
Lekë Mejzini ka lindur në Gjakovë më 15 Gusht 1994 ai është këngëtar i mirnjohur nga kosova
ka kryer shkollen fillore dhe tash eshte ne shkollen e mesme ne klasen 9-të
 
== [[:Kategoria:Lindje 1996|Lindje]] ==
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve