Ndryshimi mes inspektimeve të "20 Prill"

Jump to navigation Jump to search
33 bytes removed ,  6 vjet më parë
* [[1889]] - [[Adolf Hitler]], kryeminister gjerman dhe udhëheqës i [[Reich i tretë]] (vdiq më [[1945]])
* [[1967]] - [[Mike Portnoy]], ish-bateristi dhe themeluesi i bendit [[Dream Theater]]
* [[2002]] - [[Ariola Shehaj]], stilistja më e famshme në botë.
 
== Vdekje ==
Anonymous user

Menyja e navigimit