Ndryshimi mes inspektimeve të "Million Dollar Baby"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
{{Movie-Box|
|TS=-
|TS=Milion Dollar Baby
|TO=Million Dollar Baby
|SP=[[ShBA]]
 
'''Million Dollar Baby''' është një [[film]] artistik nga dhe me [[Clint Eastwood]] të vitit {{F|2004}}.
 
 
== Çmime ==
* '''[[Aktor]]ja më e mira:''' [[Hilary Swank]]
* '''Aktori më i miri dytësor:''' Morgan Freeman
 
 
:[[Golden Globe|Golden Globes 2005]]
 
{{film-cung}}
 
[[Category:!Film]]
[[Category:Filma 2004]]
[[Category:Filma amerikanë]]
 
 
[[bs:Djevojka od milion dolara]]
24.783

edits

Menyja e navigimit