Dallime mes rishikimeve të "Gjuha angleze"

Jump to navigation Jump to search
24 bytes added ,  6 vjet më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 46.99.95.167) dhe riktheu rishikimin 1563958 nga Horst-schlaemma
No edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 46.99.95.167) dhe riktheu rishikimin 1563958 nga Horst-schlaemma)
{{Gjuha
 
|shtet =
|vendi =
|folës = 800 Milion

Menyja e lëvizjeve