Dallime mes rishikimeve të "Aleksandër Gjoka"

Jump to navigation Jump to search
v
→‎top: clean up using AWB
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga Bruno.agalliu) dhe riktheu rishikimin 1217270 nga Roboti Tung: ndryshime te papershtatshme)
v (→‎top: clean up using AWB)
[[Kategoria:Biografi shqiptarësh]]
[[Kategoria:Këngëtarë shqiptarë]]
[[Kategoria:Njerëz që jetojnë]]

Menyja e lëvizjeve