Dallime mes rishikimeve të "Coretta Scott King"

Jump to navigation Jump to search
Faqe e re: '''Coretta Scott King''' (27 prill 1927 - 30 janar 2006) ishte një autoer amerikane, aktiviste, udhëheqëse e të drejtave civile dhe gruaja e Martin Luther King, Jr. Coretta Scott K...
(Faqe e re: '''Coretta Scott King''' (27 prill 1927 - 30 janar 2006) ishte një autoer amerikane, aktiviste, udhëheqëse e të drejtave civile dhe gruaja e Martin Luther King, Jr. Coretta Scott K...)
(Pa ndryshime)

Menyja e lëvizjeve