Dallime mes rishikimeve të "Justiniani I"

Jump to navigation Jump to search
11 bytes added ,  2 vjet më parë
Rregullova gabime drejtshkrimore dhe rregullova permbajtjen
v (U kthyen ndryshimet e 46.99.114.222 (diskutimet) në versionin e fundit nga AXRL.)
Etiketa: Rollback
(Rregullova gabime drejtshkrimore dhe rregullova permbajtjen)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
| përshkrimi =
| datëlindja = 482
| vendlindja = Tauresium, [[Dardania]], (Sot [[Republika e Maqedonisë së veriut]])
| data e vdekjes = 15 Nëntor 565
| vendvdekja = [[Konstandinopoja]]
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve