Dallime mes rishikimeve të "Anarkia"

Jump to navigation Jump to search
1 byte removed ,  1 vit më parë
v
→‎Referime dhe shënime: Referenca -> Referime duke përdorur AWB
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
v (→‎Referime dhe shënime: Referenca -> Referime duke përdorur AWB)
Figura të shquara dhë te njohura anarkiste janë si psh. [http://sq.wikipedia.org/wiki/Michail Bakunin Michail Bakunin], [[Peter Kropotkin]], Viktor Serge dhe nje nga anarkistet e sotem është Naom Chomsky.
 
== ReferencaReferime dhe shënime ==
{{reflist}}
 

Menyja e lëvizjeve