Dallime mes rishikimeve të "Nintendo Entertainment System"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
v
'''Nintendo Entertainment System ''(NES)''''' ''<u>( KosovKosovë dhe Shqipri maShqipëri e njofshëmnjohur si Nintendo )</u>'' ështështë [[Konzol|Konsolë]] e Firmësfirmës [[Nintendo]] dhe është prodhuar për herë të parë më [[1985]] ka dal.
 
== Shiko dhe Këtu ==
574

edits

Menyja e lëvizjeve