Dallime mes rishikimeve të "1996"

Jump to navigation Jump to search
3 bytes added ,  10 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (r2.7.1) (roboti shtoj: pap:1996)
 
Lekë Mejzini ka lindur në Gjakovë më 15 Gusht 1994 ai është këngëtar i mirnjohur nga kosova
ka kryer shkollen fillore dhe tash eshte ne shkollen e mesme ne klasen 119-të
 
== [[:Kategoria:Lindje 1996|Lindje]] ==
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve