Stampa diskutim:FSHF/Burrat

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi stampën FSHF/Burrat. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Kutia e anëtareve të FSHF-së


Ngjyra e kaltër me rë kuqen nuk po shkonë, për këtë të lutem kthe.--Hipi Zhdripi 6 Qershor 2007 16:27 (UTC)

E kaltert? Une e kam be me ngjyren e zeze (dhe te kuqen) sipas logos. --Proud To Be Albanian diskuto°) 6 Qershor 2007 17:34 (UTC)
E bona krejt te kaltert. --Proud To Be Albanian diskuto°) 6 Qershor 2007 17:46 (UTC)

A mund te shtoje njeri sezonin 2007/08 se kane ndryshuar skuadrat ne secilen kategori. U mundova vete por spor e beja dot

Faleminderit

E shtova. --Proud To Be Albanian diskuto°) 15 Gusht 2007 17:02 (UTC)
E largova, sepse kur te shtohen tegjitha sezonet atehere behet stampa shume e madhe, kurse per cdo kategori kemi stampa te posacme te sezoneve.
Kemi 2 mundesi tani : 1 te bashkohen tegjitha ekipet dhe te mos tregohet se ciles kategori i takon apo 2 te frskohet stampa dhe te radhiten ekipet ciles kategori i takojne. Duhet zgjedhur dhe punuar njerin verzion. (Puntori 16 Gusht 2007 08:20 (UTC))

Faleminderit. Me mire keshtu.