Taking A Stand

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Taking A Stand
AutoriRand Paul
Titulli origjinalTaking A Stand
ShtetiSHBA
GjuhaAnglisht
BotuesiCenter Street (Hachette Book Group)
Botimi26 maj 2015
Faqe320
ISBN978-1-4555-4956-6

Taking A Stand: Moving Beyond Partisan Politics to Unite America është një libër nga Senatori amerikan dhe kandidati për President të SHBA-së në 2016, Rand Paul.  Libri doli në qarkullim në 26 maj 2015 nga shtëpiia botuese Center Street, që është një pjesë e rëndësishme e Hachette Book Group USA.[1]

Shiko dhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referime dhe shënime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]