Tingujt e harresës

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Tingujt e harresës është film shqiptar i vitit 1997 me regji nga Leonard Bombaj dhe skenarist Alfred Trebicka.

Aktorët dhe rolet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]