Tingujt e harresës

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Tingujt e harresës është film shqiptar i vitit 1997 me regji nga Leonard Bombaj dhe skenarist Alfred Trebicka.

Aktorët dhe rolet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Gnome-multimedia.svg Ky artikull në lidhje me Filmi është i cunguar. Mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar.