Wikipedia:Projekti TV/Stacione/Shqip/VIZION PLUS

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Projekt i filluar me qëllim të përmbledhjes së temave që kanë të bëjnë me televizionin.

Projekti VIZION PLUS redaktoni të dhënat dhe ...
Emëtimi i plotë :
Intenacional
Adresa
Vendi
*

Rr. Don Bosko Nr.5
Tirane, Shqiperi
Tel
Cell.
E-mail
+355-42-58 488/58 489
+355-69 20 97789
info@vizionplus.tv dhe lajmet@vizionplus.tv dhe publicitet@vizionplus.tv
Në Internet
Radio
TV:
http://www.vizionplus.tv/
s´ka
s´ka
Në Wiki:
Kategoria
etj.
Vision Plus
Vision Plus
*
Frekuencat lokale: *
Frekuencat satelitore: *

Prodhimet[Redakto nëpërmjet kodit]

Transmetimet[Redakto nëpërmjet kodit]

Seriali
Filmi
etj
 • Edicioni i Fundit i Lajmeve
 • DOK. "LA GUERRA DEL FYHRER" PJ.2
 • Dok. "KOMUNIZMI"
 • MENGJESI
 • Yu-Gi-Oh!
 • FLASH
 • VELLOJA E NUSES pj.33
 • Dok. "PLANETET GJIGANTET"
 • FLASH INFORMATIV
 • Dok. "EUROPA E BASHKUAR"
 • EDICIONI I DREKES
 • PEGASUS
 • Dok. "Mrekullite e Shkences"
 • Tkomedi "I cmendur pas teje" pj. 144
 • EDICIONI KRYESOR
 • ZIP
 • Dok. "KOMUNIMI"
 • DOK. Cikli "PLANETI PREHISTORIK"
 • Dok. "Mrekullite e Shkences"
 • KLIPE
 • Roulette
 • Dok. "ISHUJT E HARRUAR"
 • DOK. "SADAM HUSEIN, PROCESI QE NUK ESHTE PARE KURR
 • DOK. "NJE OAZ NE OQEAN"
 • CAK
 • Dok. "ZOGJTE E VAJIT"
 • Emisioni i mëngjesit
 • FUTBOLL
 • DOK. "BOTA E HUMBUR"
 • Edicioni kryesor
 • PERRALLE ME PIRATE
 • EDICIONI I NATES
 • RUBRIKA SPORTIVE
 • MUZIKE KLASIKE
 • EDICIONI PERFUNDIMTAR I LAJMEVE
 • DOK. "EKSPEDITA"
 • DOK. "BALLROOM"
 • Dok. "MISTERET E MENDJES"