Wikipedia diskutim:Projekti Artikulli

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi faqen teknike Projekti Artikulli. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Grisje[Redakto nëpërmjet kodit]

@Klein Muçi, hidhi një sy këtij projekti, mund të griset? – Βατο (diskutimet) 1 tetor 2019 13:06 (CEST)

@Βατο, po. Është i papërfunduar në konceptim. Ose nëse është, fare mirë mund të ishte thjeshtë një listë. Faleminderit që ndihmon në gjetjen e projekteve. :) - Klein Muçi (diskutimet) 1 tetor 2019 15:00 (CEST)
@Βατο, megjithatë... Ta lëmë hëpërhë sepse lista e atyre faqeve është një përmbledhje e mirë. Mund të më hyjë në punë kur të punoj me faqet ndihmëse (shiko anash) së shpejti. - Klein Muçi (diskutimet) 1 tetor 2019 15:02 (CEST)