Xhemail Agaj

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Xhemi Agaj është aktor shqiptar i diplomuar në Fakultetin e Arteve të Univeristetit të Prishtinës te profesor Enver Petrovci. Aktualisht jeton dhe vepron në Kanada.

Interpretimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]