Zhitia (Viti)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Zhitia)
Shko te: navigacion, kërko
Zhiti
Ujshejt
Fshat
Vendndodhja
Zhiti is located in Kosova
Zhiti
Zhiti
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Gjilan
Komuna Viti
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 613 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 24′ 16″ Veri

21° 22′ 20″ Lindje

Zhiti është një vendbanim në komunën e Vitisë, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Ujshejt.

Shih dhe këtë[redakto | redakto tekstin burimor]

Lidhje të jashtme[redakto | redakto tekstin burimor]