Asnières-en-Bessin

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Stampa:Komunë në Francë

Asnières-en-Bessin është një komunëFrancë. Asnières-en-Bessin bën pjesë në departamentin Calvadosrajonit Normandie. Komuna ka një popullsi prej 58 banorë dhe sipërfaqe 4.61 km².

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]