Bergues-sur-Sambre

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Stampa:Komunë në Francë

Bergues-sur-Sambre është një komunëFrancë. Bergues-sur-Sambrebën pjesë në departamentin Aisnerajonit Picardy. Komuna ka një popullsi prej 207 banorë dhe sipërfaqe 4.41 km².

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]