24 tetor

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

24 tetori Korca jone magjike, Korca jone e ngrohte Shtepiza unike , ku nuk kemi ftohte

Ky vend i mrekullueshem, clirimin e mori Beri diellin me te shndritshem , ne nje dite tetori

Urime, me gjithe zemer, Korca e arsimit Urime Nene e dashur, Diten E Clirimit

Ngjarje[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lindje[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Vdekje[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Festa dhe përvjetore[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]