Autrey-lès-Cerre

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Autrey-lès-Cerre
Komunë
Vendndodhja
Autrey-lès-Cerre is located in Franca
Autrey-lès-Cerre
Autrey-lès-Cerre
47°36′35″V 6°20′55″L / 47.6097°V 6.3486°L / 47.6097; 6.3486Koordinatat: 47°36′35″V 6°20′55″L / 47.6097°V 6.3486°L / 47.6097; 6.3486
Administrimi
Shteti Flamuri Franca
Rajoni Bourgogne-Franche-Comté
Departamenti Haute-Saône
Qarku Arrondissement Vesoul
Kantoni Noroy-le-Bourg
Ndërbashkësia Le Triangle Vert
Sipërfaqja dhe popullsia
Sipërfaqja 5.48 km2
Popullsia 243 banorë
Të dhëna të tjera
Zona Kohore UTC+1
Kodi Postal 70110
INSEE 70040


Autrey-lès-Cerre është një komunëFrancë. Autrey-lès-Cerre bën pjesë në departamentin Haute-Saônerajonit Bourgogne-Franche-Comté. Komuna ka një popullsi prej 243 banorë dhe sipërfaqe 5.48 km².

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]