Autrey-le-Vay

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Autrey-le-Vay
Komunë
Vendndodhja
Autrey-le-Vay is located in Franca
Autrey-le-Vay
Autrey-le-Vay
47°32′20″V 6°24′06″L / 47.5389°V 6.4017°L / 47.5389; 6.4017Koordinatat: 47°32′20″V 6°24′06″L / 47.5389°V 6.4017°L / 47.5389; 6.4017
Administrimi
Shteti Flamuri Franca
Rajoni Bourgogne-Franche-Comté
Departamenti Haute-Saône
Qarku Arrondissement Lure
Kantoni Villersexel
Ndërbashkësia Pays de Villersexel
Sipërfaqja dhe popullsia
Sipërfaqja 2.79 km2
Popullsia 63 banorë
Të dhëna të tjera
Zona Kohore UTC+1
Kodi Postal 70110
INSEE 70042


Autrey-le-Vay është një komunëFrancë. Autrey-le-Vay bën pjesë në departamentin Haute-Saônerajonit Bourgogne-Franche-Comté. Komuna ka një popullsi prej 63 banorë dhe sipërfaqe 2.79 km².

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]