Auzers

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Stampa:Komunë në Francë

Auzers është një komunëFrancë. Auzers bën pjesë në departamentin Cantalrajonit Auvergne-Rhône-Alpes. Komuna ka një popullsi prej 198 banorë dhe sipërfaqe 19.27 km².

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  •  Commons: Auzers – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale