Bagnac-sur-Célé

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Stampa:Komunë në Francë

Bagnac-sur-Célé është një komunëFrancë. Bagnac-sur-Célébën pjesë në departamentin Lotrajonit Midi-Pyrénées. Komuna ka një popullsi prej 1562 banorë dhe sipërfaqe 22.29 km².

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]