Bains-les-Bains

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Bains-les-Bains
VendiFranca
RajoniGrand Est
DepartamentiVosges
Zona kohoreUTC+01:00 (CET)
 • Verës (DST)UTC+02:00 (CEST)
INSEE/Kodi postar

Bains-les-Bains është një komunëFrancë. Bains-les-Bains bën pjesë në departamentin Vosgesrajonit Lindja e madhe. Komuna ka një popullsi prej 1490 banorë dhe sipërfaqe 25.37 km².

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]