Cradle 2 the Grave

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Cradle 2 the Grave është film amerikan i vitit 2003 me regji të Andrzej Bartkowiak. Në film luajnë Jet Li dhe DMX. Filmi u publikua në SHBA më 28 shkurt 2003.

Luajnë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]