Diskutim:Kultura në Ukrainë

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Kultura në Ukrainë. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.


Ndryshime te lidhjet e jashtme[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje, redaktorë!

Tani sa ndryshova 1 lidhje të jashtme te artikulli Kultura ukrainase. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Kam bërë këto ndryshime:

Kur të keni mbaruar së shqyrtuari ndryshimet e mia, mund të ndiqni udhëzimet te stampa më poshtë për të rregulluar çdo problem me adresat.

Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raporto bug) 10 shtator 2019 01:46 (CEST)[përgjigjuni]

Internet Archive Bot[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje, redaktorë!

Sapo ndryshova 1 lidhje të jashtme te artikulli Kultura ukrainase. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Ndër të tjera, aty mund të gjeni dhe informacion se si mund të rregulloni problemet që mund të kem shkaktuar. Kam bërë këto ndryshime:


Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raportoni probleme) 9 tetor 2021 21:14 (CEST)[përgjigjuni]

Internet Archive Bot[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje, redaktorë!

Sapo ndryshova 1 lidhje të jashtme te artikulli Kultura ukrainase. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Ndër të tjera, aty mund të gjeni dhe informacion se si mund të rregulloni problemet që mund të kem shkaktuar. Kam bërë këto ndryshime:


Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raportoni probleme) 15 dhjetor 2021 15:31 (CET)[përgjigjuni]

ndihme ne zhvendosje[Redakto nëpërmjet kodit]

@Klein Muçi, te "Kultura e Ukrainës" (arsyeja: standardizim), flm. — Leutrim.P (diskutimet) 28 janar 2024 18:33 (CET)[përgjigjuni]

Leutrim.P, standardi në këto raste është "Kultura e ..." (njëlloj si "Ekonomia e ..." apo "Gjeografia e ..."). — Klein Muçi (diskutimet) 29 janar 2024 00:17 (CET)[përgjigjuni]
Klein Muçi, e di por spo mund ta zhvendosi, sepse ekziston nje ridrejtim me te njejtin emer. — Leutrim.P (diskutimet) 29 janar 2024 00:36 (CET)[përgjigjuni]
Leutrim.P, ndjesë. Atë paske shkruar që në fillim. E ngatërrova me etiketimin tjetër për të njëjtën gjë në lidhje me Kosovën dhe doja të binim paraprakisht dakord për standardin. I zhvendos unë të dyja së shpejti. — Klein Muçi (diskutimet) 29 janar 2024 00:42 (CET)[përgjigjuni]
Klein Muçi, asgje, flm per ndihmen dhe naten e mire. — Leutrim.P (diskutimet) 29 janar 2024 00:57 (CET)[përgjigjuni]
Leutrim.P:  U bë!— Klein Muçi (diskutimet) 29 janar 2024 11:48 (CET)[përgjigjuni]