Fontan

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Stampa:Komunë në Francë Fontan është një komunë franceze, e cila ndodhet në departamentin Alpes-Maritimesrajonit Provence-Alpes-Côte d'Azur. Fontan ka një popullsi prej 323 banorë dhe sipërfaqe 49.61 km², me një dendësi prej 7 banor/km².

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Fontan – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale