Ketenova

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Ketenova
Fshat
Vendndodhja
Ketenova is located in Maqedonia e Veriut
Ketenova
Ketenova
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Verilindor
Komuna Kratovë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 554 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Prefiksi (+389) 031
Targa KU
Koordinatat 42° 06′ 20″ Veri

22° 05′ 17″ Lindje

Popullsia 216 banorë (2002)