Kojkova

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kojkova
Fshat
Vendndodhja
Kojkova is located in Maqedonia e Veriut
Kojkova
Kojkova
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Verilindor
Komuna Kratovë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 1.092 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Prefiksi (+389) 031
Targa KU
Koordinatat 42° 04′ 59″ Veri

22° 16′ 13″ Lindje

Popullsia 36 banorë (2002)