Llukova (Kratovë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Llukova (Kratovë)
Fshat
Vendndodhja
Llukova (Kratovë) is located in Maqedonia e Veriut
Llukova (Kratovë)
Llukova (Kratovë)
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Verilindor
Komuna Kratovë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 969 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Prefiksi (+389) 031
Targa KU
Koordinatat 42° 02′ 52″ Veri

22° 14′ 40″ Lindje

Popullsia 4 banorë (2002)