Ministria e Diasporës dhe Investimeve Strategjike e Kosovës

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Ministria e Diasporës e Kosovës)
Ministria e Diasporës dhe Investimeve Strategjike e Kosovës
ShkurtesaMED
Llojiministri qeveritare
Vendndodhja
  • Prishtinë
Rajoni i shërbimit
Republika e Kosovës
Gjuha zyrtare
shqip, serbisht, anglisht
Ministër
Dardan Gashi
Organizata amë
Qeveria e Kosovës
Faqja në internethttp://med.rks-gov.net/

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

https://web.archive.org/web/20180215203358/http://med.rks-gov.net/