Jump to content

Ministria e Tregtisë dhe Industrisë së Kosovës

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Ministria e Tregtisë dhe Industrisë e Kosovës
ShkurtesaMTI
Llojiministri qeveritare
Rajoni i shërbimit
Republika e Kosovës
Gjuha zyrtare
shqip, serbisht, anglisht
Ministër
Bajram Hasani
Organizata amë
Qeveria e Kosovës
Faqja në internethttps://mti.rks-gov.net/

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

https://mti.rks-gov.net/ Arkivuar 30 prill 2018 tek Wayback Machine