Ministria për Komunitete dhe Kthim e Kosovës

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Ministria për Komunitete dhe Kthim e Kosovës
Coat of arms of Kosovo.svg
AbbreviationMAP
Typeministri qeveritare
Location
  • Prishtinë
Region served
Republika e Kosovës
Official language
shqip, serbisht, anglisht
Ministër
Dalibor Jevtic
Parent organization
Qeveria e Kosovës
Websitehttp://mzp-rks.org/al/

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

http://mzp-rks.org/al/ Arkivuar 2 shkurt 2018 tek Wayback Machine