Ministria e Tregtisë dhe Industrisë së Kosovës

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Ministria e Tregtisë dhe Industrisë e Kosovës
Coat of arms of Kosovo.svg
ShkurtesaMTI
Llojiministri qeveritare
Vendndodhja
  • Prishtinë
Rajoni i shërbimit
Republika e Kosovës
Gjuha zyrtare
shqip, serbisht, anglisht
Ministër
Bajram Hasani
Organizata amë
Qeveria e Kosovës
Faqja në internethttps://mti.rks-gov.net/

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

https://mti.rks-gov.net/