Mushkova

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Mushkova
Fshat
Vendndodhja
Mushkova is located in Maqedonia e Veriut
Mushkova
Mushkova
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Verilindor
Komuna Kratovë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 1.223 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Prefiksi (+389) 031
Targa KU
Koordinatat 42° 05′ 41″ Veri

22° 15′ 00″ Lindje

Popullsia 51 banorë (2002)