Nezhillova (Kratovë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Nezhillova (Kratovë)
Fshat
Vendndodhja
Nezhillova (Kratovë) is located in Maqedonia e Veriut
Nezhillova (Kratovë)
Nezhillova (Kratovë)
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Verilindor
Komuna Kratovë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 1.464 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Prefiksi (+389) 031
Targa KU
Koordinatat 42° 06′ 54″ Veri

22° 14′ 00″ Lindje

Popullsia 23 banorë (2002)