Një vitë i gjatë

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Një vitë i gjatë është film shqiptar i vitit 1987 me regji nga Esat Ibro dhe skenar Natasha Lako.

Aktorët[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Gnome-multimedia.svg Ky artikull në lidhje me Filmi është i cunguar. Mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar.