Një vitë i gjatë

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Një vitë i gjatë është film shqiptar i vitit 1987 me regji nga Esat Ibro dhe skenar Natasha Lako.

Aktorët[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]