Përdoruesi:Puntori/Babel

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Emblem-money.svg Ky përdorues është i diplomuar në shkencat ekonomike
Flag map of North Macedonia.svgKy përdorues vjen nga Maqedonia e Veriut.
This user comes from North Macedonia.


Noia 64 apps karm.svg Ky përdorues është anëtar në Wikipedia për 15 vjet, 7 muaj dhe 11 ditë.


Firefox Ky përdorues ndihmon Wikipedinë duke pëdorur Mozilla Firefox.

sqGjuha amtare e këtij përdoruesi është shqipja.

mkКорисникот зборува македонски како мајчин јазик.


en-5This user is able to contribute with a professional level of English.
[[Category:]]
de-5 Dieser Benutzer beherrscht die deutsche Sprache wie ein professioneller Schreiber.

AmE This user can speak American English.

sr-4 Овај корисник течно говори српски језик.


bs-4 Ovaj korisnik tečno govori bosanski jezik.
Корисник течно говори босански језик

bg-2 Тоэи потребител има познания на средно ниво по български език.