Përdoruesi diskutim:Ehrlich91

  Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
  Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Ehrlich91. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
  Fillo një temë të re diskutimi.
  Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

  Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
  Përshëndetje Ehrlich91! Mirëseedhe në Wikipedian e gjuhës shqipe!
  Wikipedia është një enciklopedi e lirë. Kjo do të thotë se gjithkush mund të jap një kontribut personal duke ndihmuar me dijet e tij. Kontribo edhe ti vullnetarisht në projekt!
  Fillimisht, për t'u njohur me hapat e para që duhet të bëjnë përdoruesit e rinj në Wikipedia, të rekomandojmë të klikosh këtu. Për ndihmë më të avancuar mund të shfletonsh edhe faqet ndihmëse në shqip, ose ato në anglisht. Për pyetje më të hollësishme duhet të kontaktosh Kuvendin, se aty zakonisht do të marrësh përgjigjet më të shpejta e më me vlerë. Ki parasysh se dërgimi apo shkarkimi i materialeve që cënojnë sado pak të drejtat e autorit është i pa pranueshëm. Në qoftë se do të dërgosh apo të shkarkosh një material të cilin ti e ke publikuar edhe në vende të tjera, rekomandohet të konsultohesh më parë me stafin drejtues.
  Ehrlich91, ti duhet të shkruash në gjuhën shqipe dhe të përdorësh gërmat Ë, Ç, ë, ç në fjalët e duhura. Artikujt duhen shkruar duke u bazuar nga parimi i pikëpamjes neutrale. Për çdo informacion apo paqartësi mund të pyesësh te Kuvendi një administrator ose një përdorues aktiv. Për këtë shiko "listën e ndryshimeve të fundit" (?). Për të hapur një diskutim të ri shtyp butonin (+) dhe fillo të shkruash tekstin. Mos harro që në fund të çdo mesazhi të lënë në faqet e diskutimit të firmosësh me ~~~~ ose edhe duke klikuar butonin përkatës tek shiriti i komandave. in line
  Deutsch  -  English  -  Hrvatski  -  Nederlands
  Mirëseerdhe Ehrlich91! Wikipedianët të urojmë punë të mbarë dhe të suksesshme.
  Informacione
  Gnome-x-office-presentation.svg 1. Udhëzues
  Udhëzues për fillestarët
  Gnome-image-x-generic.svg 2. Skedari
  Rregullat e përdorimit të figurave
  Tools.svg 3. Sigurimi i cilësisë
  Ndihmo dhe ti!
  Gnome-help-browser.svg 4. Ndihmë
  Ndihmë në wikipedia
  Gnome-help-faq.svg 5. Faqja kryesore
  Këtu diskutohen dhe merren vendime të rëndësishme
  Gnome-system-log-out.svg 6. Ndihmë të shpejtë
  Për punë në wikipedinë
  Stop hand.svg 7. Politikat e Wikipedias
  Konflikt interesi ?Politikat e bllokimit !


  --Mr.Pseudo Ç'kemi!? 7 Maj 2015 21:43 (CEST)

  Thanks[Redakto nëpërmjet kodit]

  Thank you for the pictures you enter in the Macedonian settlements. Do you mind writing a sentence on them as well in such articles, such as (for Dragi Dolli) you can enter the following Dragi Dolli është një fshat në komunën Brod, Maqedoni? Thanks! 1l2l3k (diskutimet) 7 tetor 2017 18:52 (CEST)Reply[përgjigju]

  @1l2l3k, I will try this on my upcoming edits :) All the best Ehrlich91 (diskutimet) 7 tetor 2017 18:57 (CEST)Reply[përgjigju]