Përdoruesi diskutim:P~sqwiki

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin P~sqwiki. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Mirë se vini[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje, P~sqwiki!
Anëtarët e Wikipedia-s shqip të urojnë mirëseardhjen.

P~sqwiki, kjo është faqja juaj personale (aktualisht gjendesh në faqen personale të diskutimeve). Mirë do të ishte që faqja personale të plotësohej me disa informacione për veten dhe për qëllimin tënd në Wikipedia-n shqip, nëse ke një të tillë. Kujdes! Faqet e përmendura më sipër nuk janë faqe për të vendosur tekst enciklopedik apo një mënyrë për të shkruar artikuj. Materiali i vendosur te to nuk do të shfaqet në motorët e kërkimit të internetit.

Për tu përfshirë më lehtë në komunitet dhe për të rritur frytin e punës tënde, të këshillojmë të shkosh te Portali i Komunitetit.

Mos harro që anëtarët e Wikipedia-s shqip janë punëtorë vullnetarë dhe ndihmojnë me gjithë dëshirë kështu që, mos ngurro të shtrosh pyetje.

Puna e mbarë!

If you don't understand Albanian, please ask for assistance here.


--Mikullovci 28 Dhjetor 2010 22:45 (CET)

Shqipëtarët në Mal të Zi[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje, po shkruaj në faqen e diskutimit tënd sepse nuk e di nësë përgjigjem në faqen time a do të dal ty përgjigjja, por nuk ka rëndësi. Sa për punën e këshilltarit, je i mirkpritur të më këshillosh sepse siç the edhe vet jam pioner Face-smile.svg. Do të mundohem të gjej më foto dhe më shumë të dhëna për Shqiptarët në Mal të Zi, sepse edhe vet jam nga atje, gjegjësisht nga Ulqini.

Me respekt AT44 Talk! 25 dhjetor 2013 21:31 (CET)

Do ta kryej sa më parë atë për Malin e Zi. --AT44 Talk! 27 dhjetor 2013 13:26 (CET)

Llogaria juaj do të riemërohet[Redakto nëpërmjet kodit]

20 mars 2015 09:38 (CET)

Renamed[Redakto nëpërmjet kodit]

19 prill 2015 13:46 (CEST)

korrik 2015[Redakto nëpërmjet kodit]

Nuvola apps important.svg Ju lutem ndaloni. Nëse vazhdoni të vandalizoni Wikipedinë, siç keni bërë tek artikulli Nata me hënë, do të bllokoheni nga redaktimi i saj.


Redaktimi është ky (nyje) dhe të është refuzuar njëherë. Mos e përsërit më. Flm.-- Mr.Pseudo 14 korrik 2015 19:37 (CEST)

Nuk kam vandaluar por kam rregulluar!! mendoj se eshte nje keqkuptim! Nuk kam asnje intension te prish!!!--P~sqwiki (diskutimet) 9 shtator 2015 11:28 (CEST)

Pergjigje[Redakto nëpërmjet kodit]

Pershendetje! Pergjigjen time e kam dhene te Wikipedia:Kuvendi. --Olsi (diskutimet) 9 shtator 2015 14:16 (CEST)