Përdoruesi diskutim:Rei Momo/Arkivi 2019

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Rei Momo/Arkivi 2019. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

João W. Nery[Redakto nëpërmjet kodit]

Ciao Rei, siamo stati via da 11 ° e siamo appena tornati nel Regno Unito oggi. Guarderò il materiale non appena troverò il tempo. Grazie --Fjorilda09 (diskutimet) 24 gusht 2019 12:41 (CEST)

Miss Italia 2019[Redakto nëpërmjet kodit]

Ciao Rei, spero che tu stai bene. Ho dato un'occhiata all'articolo, sembra a posto. Tuttavia, se cerchi Kleoniki Delijorgji, vengono visualizzati diversi dettagli. Controllalo su: https://sq.wikipedia.org/wiki/Kleoniki_Delijorgji

--Fjorilda09 (diskutimet) 16 shtator 2019 20:04 (CEST)

Marisa Jossa[Redakto nëpërmjet kodit]

Ciao Rei, ho controllato quella riga. Tutto a posto, a meno che non si desideri aggiungere ulteriori dettagli.

--Fjorilda09 (diskutimet) 5 tetor 2019 17:39 (CEST)