Përdoruesi diskutim:Rei Momo

  Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
  Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Rei Momo. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
  Fillo një temë të re diskutimi.
  Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

  Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
  You can of course leave me a message here,
  but I am not that often around, so the swiftest way to contact me is on my
  Ju sigurisht mund të më lini një mesazh këtu,
  por nuk jam shpesh në këto anë, kështu që mënyra më e lehtë është në
  Italian Wikipedia talk page
  Përshëndetje, Rei Momo!
  Anëtarët e Wikipedia-s shqip të urojnë mirëseardhjen.

  Rei Momo, kjo është faqja juaj personale (aktualisht gjendesh në faqen personale të diskutimeve). Mirë do të ishte që faqja personale të plotësohej me disa informacione për veten dhe për qëllimin tënd në Wikipedia-n shqip, nëse ke një të tillë. Kujdes! Faqet e përmendura më sipër nuk janë faqe për të vendosur tekst enciklopedik apo një mënyrë për të shkruar artikuj. Materiali i vendosur te to nuk do të shfaqet në motorët e kërkimit të internetit.

  Për tu përfshirë më lehtë në komunitet dhe për të rritur frytin e punës tënde, të këshillojmë të shkosh te Portali i Komunitetit.

  Mos harro që anëtarët e Wikipedia-s shqip janë punëtorë vullnetarë dhe ndihmojnë me gjithë dëshirë kështu që, mos ngurro të shtrosh pyetje.

  Puna e mbarë!

  If you don't understand Albanian, please ask for assistance here.  File-manager.png Arkivi:

  Buon Anno da Caselle Landi[Redakto nëpërmjet kodit]

  Ciao, @Rei Momo!

  Quella pagina era generalmente in buone condizioni. Ho fatto solo una piccola modifica. :) - Klein Muçi (diskutimet) 8 janar 2022 00:56 (CET)Reply[përgjigju]