Përdoruesi diskutim:Rei Momo/Arkivi 2017

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Rei Momo/Arkivi 2017. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Just a little help to Marne (Italia)[Redakto nëpërmjet kodit]

@Rei Momo, you're welcome. Fixed it, and some other lang/gramar mistakes.--Liridon (diskutimet) 28 prill 2017 10:53 (CEST)

L'ho fatto. Il nome è più o meno viene tradotto stesso in lingua italiano. --Fjorilda09 (diskutimet) 28 prill 2017 19:22 (CEST)

Kisha famullitare e Shën Bartolomeut[Redakto nëpërmjet kodit]

Hi @Rei Momo,, same weather here :). I created a category Kategoria:Kisha në Itali. The template you are using is for Historical Sites and Cultural Heritage not for religious buildings. I'll create new template for religion buildings and translation during weekend. Best. Liridon (diskutimet) 11 maj 2017 13:46 (CEST)

Ho fattoǃ --Fjorilda09 (diskutimet) 10 maj 2017 19:02 (CEST)

Solo una foto in Maurizio Malvestiti[Redakto nëpërmjet kodit]

L'ho fatto ː) --Fjorilda09 (diskutimet) 20 nëntor 2017 19:53 (CET)

Egidio Miragoli[Redakto nëpërmjet kodit]

Ciao Rei, c'erano solo 2 punti che dovevo correggere. L'ho fatto ː) --Fjorilda09 (diskutimet) 21 nëntor 2017 12:38 (CET)

Prego. Sono un ragazzo ː)

Il nickname wiki viene dal mia figlia chi ha una specie di nome italiano, Fjori --Fjorilda09 (diskutimet) 21 nëntor 2017 19:38 (CET)