Portal:Ngjarjet e tanishme/Shqipëria

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Disambig.svg
Gjendeni te portali i lajmeve ditore nga Shqipëria. Për portalin kryesor shikoni portalin e titulluar Portal:Shqipëri
Current event browse bar
Bota
Current event browse bar
Shqipëri | Kosovë
APREUTERS
ATSHtopchanelQIKRTK
Kryelajmet
Stampa:Në lajme
Wikinews, lexoni apo shkruani artikujt më detalisht. (ang.)
Wikimedia Commons ka xhirime për ngjarjet e tanishme.


Sot është::E mërkurë 3 mars  |   Ora: 14:44 UTC
Ma En Pr Sh Di
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Shqipëria - mars 2021


(ang.)
Lajme mbi Wikipedia Rreth kësaj faqe
Futja e ditësPropozo titullin
Kërkesa për artikullin e tanishëm
Ngjarjet

Aktuale[Redakto nëpërmjet kodit]

Të papërfunduara[Redakto nëpërmjet kodit]

Katastrofa natyrore[Redakto nëpërmjet kodit]

xxx
Vdekje së fundmi

[Redakto nëpërmjet kodit]

Zhvillime ushtarake

[Redakto nëpërmjet kodit]

Zgjedhje dhe votime

të reja[Redakto nëpërmjet kodit]

pregatitura[Redakto nëpërmjet kodit]

Gjykime

Njoftime[Redakto nëpërmjet kodit]

Risi[Redakto nëpërmjet kodit]

Në prag të festave
dhe përvjetoreve

[Redakto nëpërmjet kodit]

Art, Kulture dhe Argetim

[Redakto nëpërmjet kodit]

Shkencë dhe teknologji

[Redakto nëpërmjet kodit]

Sport

[Redakto nëpërmjet kodit]

Etj.

[Redakto nëpërmjet kodit]